Фліп-чохол Moshi SenseCover for iPhone 7/8
Фото 15 |
Moshi SenseCover for iPhone 7/8 |
|
У даній моделі є можливість відповідати на дзвінки не відкриваючи лицьову частину чохла
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Moshi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Moshi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Moshi SenseCover for iPhone 7/8
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Moshi Sensecover Apple iPhone 7/8 różowy 99MO072307 | 68 zł |
Moshi Moshi Sensecover - Etui Z Klapką Dotykową + Folia Na Ekran Iphone 8 | 179 zł |
Moshi SenseCover etui na Apple iPhone 7 Różowy 99MO072307 | 159 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →