Gitara elektryczna Kramer Pacer Classic
Zdjęcia 3 |
Kramer Pacer Classic
Rodzaj:elektryczna, kształt Superstrat
Obudowa:lita, machoń
Przetworniki:pasywne, H-H
Mostek:Floyd Rose (tremolo)
EQ:pasywny
Gryf:klon, 22 próg (y)
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Pacer Classic
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kramer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kramer.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kramer Pacer Classic
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kramer Pacer Classic Floyd Rose radio niebieski metaliczny KPCRBMCF1 | 1 647 zł |
Kramer Pacer Classic (FR Special) Scarlet Red Metallic | 1 454 zł |
Kramer Pacer Classic (FR Special) Purple Passion Metallic | 1 454 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →