Електрогітара Kramer Pacer Classic
Фото 3 |
Kramer Pacer Classic
Тип:електрогітара, форма Superstrat
Корпус:цільний, червоне дерево
Звукознімачі:пасивні, H-H
Бридж:Floyd Rose (тремоло)
Темброблок:пасивний
Гриф:клен, 22 ладу(ів)
Всі характеристики
Характеристики Pacer Classic
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kramer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kramer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kramer Pacer Classic
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Kramer Pacer Classic Floyd Rose radio niebieski metaliczny KPCRBMCF1 | 1 647 zł |
Kramer Pacer Classic (FR Special) Scarlet Red Metallic | 1 454 zł |
Kramer Pacer Classic (FR Special) Purple Passion Metallic | 1 454 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →