Opona letnia Kormoran Road 175/70 R13 82T
Wideo 2Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Kormoran Road 175/70 R13 82T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kormoran 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kormoran.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kormoran Road 175/70 R13 82T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOMME PNEUMATICI KORMORAN 175/70 R13 82T ROAD 569032 | 290 zł |
Kormoran Road (175/70 R13 82T) 569032 | 303 zł |
Opona Kormoran 175/70R13 ROAD 82T - opony letnie 569032 | 207 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →