Opona całoroczna Kormoran All Season 215/55 R17 98V
Wideo 19Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Kormoran All Season 215/55 R17 98V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kormoran 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kormoran.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kormoran All Season 215/55 R17 98V
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOMME PNEUMATICI KORMORAN 215/55 R17 98V 4 SEASONS XL 263858 | 471 zł |
Kormoran All Season (215/55 R17 98V) 263858 | 513 zł |
2x opony 215/55R17 Kormoran All Season 98 V | 601 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kormoran All Season 215/55 R17 98V
Ceny na Kormoran All Season 215/55 R17 98V |
---|---|---|---|---|
Kormoran All Season 215/55 R17 94V | od 345 zł | 4 oferty | ||
Kormoran All Season 215/55 R17 98V | od 471 zł | 3 oferty | ||
Kormoran All Season 215/55 R17 98W | od 316 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →