Zestaw natryskowy Kludi Logo 680100500
Kludi Logo 680100500 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kludi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kludi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kludi Logo 680100500
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw prysznicowy Kludi Logo punktowy chrom (6801005-00) | 172 zł |
Kludi Logo Neo 1S zestaw prysznicowy punktowy chrom 6801005-00 | 172 zł |
KLUDI 680100500 LOGO zestaw wannowo-natryskowy 1S | 123 zł |
Zestaw wannowo-prysznicowy Kludi Logo 1S | 335 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości zestawu prysznicowego Kludi Logo 680100500:
- Szybkie odkamienianie
- Połączenie gwintowane - G1 / 2 "
PolecamyPorównaj w tabeli →