Zestaw natryskowy Kludi Fizz 676400500
Zdjęcia 3 |
Kludi Fizz 676400500 |
|
Prysznic ręczny z regulacją wysokości za pomocą ruchomej elementu
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kludi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kludi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kludi Fizz 676400500
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KLUDI 6764005-00 FIZZ Zestaw natryskowy 1S L= 900 mm | 444 zł |
Kludi Fizz Zestaw prysznicowy natynkowy 90 cm chrom 6764005-00 - odbiór os | 465 zł |
KLUDI 676409100 FIZZ 1S zestaw natryskowy, biały/chrom | 510 zł |
Kludi Fizz Zestaw prysznicowy natynkowy 90 cm chrom/biały 6764091-00 - odb | 535 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →