Opona letnia Kleber Transpro 2 195/70 R15C 104R
Wybierz rozmiar opony
Kleber Transpro 2 195/70 R15C 104R 195/70 R15 104 R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kleber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kleber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kleber Transpro 2 195/70 R15C 104R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kleber Transpro 2 (195/70 R15 104/102R) 851401 | 350 zł |
Opona Kleber 195/70R15C TRANSPRO 2 104/102 R - opony dostawcze 851401 | 389 zł |
Kleber Transpro 2 ( 195/70 R15C 104/102R ) | 393 zł |
Kleber Transpro 2 ( 195/70 R15C 104/102R ) 851401 | 389 zł |
Modyfikacje Kleber Transpro 2 195/70 R15C 104R
Ceny na Kleber Transpro 2 195/70 R15C 104R |
---|---|---|---|---|
Kleber Transpro 2 195/70 R15C 104R | od 350 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →