Opona letnia Kleber Transpro 195/65 R16C 104R
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Kleber Transpro 195/65 R16C 104R 195/65 R16 104 R |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kleber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kleber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kleber Transpro 195/65 R16C 104R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kleber Transpro (195/65 R16 104/102R) 573042 | 599 zł |
Kleber Transpro ( 195/65 R16C 104/102R ) 573042 | 634 zł |
Kleber Transpro ( 195/65 R16C 104/102R ) | 642 zł |
Modyfikacje Kleber Transpro 195/65 R16C 104R
Ceny na Kleber Transpro 195/65 R16C 104R |
---|---|---|---|---|
Kleber Transpro 195/65 R16C 104R | od 599 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →