Opona całoroczna Kleber Quadraxer 3 245/40 R19 98Y
Wideo 3Zdjęcia 2 |
Wybierz rozmiar opony
Kleber Quadraxer 3 245/40 R19 98Y 245/40 R19 98 Y |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kleber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kleber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kleber Quadraxer 3 245/40 R19 98Y
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kleber Quadraxer 3 ( 245/40 R19 98Y XL ) 535201 | 887 zł |
Kleber Quadraxer 3 (245/40 R19 98Y) 535201 | 855 zł |
Opona Kleber 245/40R19 Quadraxer3 98Y - opony całoroczne 535201 | 813 zł |
Kleber Quadraxer 3 ( 245/40 R19 98Y XL ) | 898 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kleber Quadraxer 3 245/40 R19 98Y
Ceny na Kleber Quadraxer 3 245/40 R19 98Y |
---|---|---|---|---|
Kleber Quadraxer 3 245/40 R19 98Y | od 813 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →