Opona zimowa Kleber Krisalp HP3 215/65 R17 99H
Wideo 3Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Kleber Krisalp HP3 215/65 R17 99H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kleber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kleber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kleber Krisalp HP3 215/65 R17 99H
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
215/65HR17 KLEBER TL KRISALP HP3 SUV 99H E 3528701589084 | 948 zł |
Kleber Krisalp HP 3 ( 215/65 R17 99H ) | 741 zł |
Kleber Krisalp HP 3 (215/65 R17 99H) 132953 | 671 zł |
Kleber Krisalp HP 3 ( 215/65 R17 99H, SUV ) 158908 | 732 zł |
Kleber Krisalp HP 3 ( 215/65 R17 99H, SUV ) | 741 zł |
Kleber Krisalp HP 3 ( 215/65 R17 99H ) 132953 | 732 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Kleber Krisalp HP3 215/65 R17 99H
Ceny na Kleber Krisalp HP3 215/65 R17 99H |
---|---|---|---|---|
Kleber Krisalp HP3 215/65 R17 99H | od 671 zł | 6 oferty | ||
Kleber Krisalp HP3 215/65 R17 99T | od 671 zł | 3 oferty | ||
Kleber Krisalp HP3 215/65 R17 99V | od 751 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →