Opona zimowa Kleber Krisalp HP3 185/65 R14 86T
Wideo 3Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Kleber Krisalp HP3 185/65 R14 86T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kleber 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kleber.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kleber Krisalp HP3 185/65 R14 86T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kleber Krisalp HP 3 ( 185/65 R14 86T ) 600836 | 306 zł |
Kleber Krisalp HP 3 (185/65 R14 86T) 600836 | 366 zł |
Opona Kleber 185/65R14 Krisalp HP3 86T - opony zimowe 600836 | 288 zł |
Kleber Krisalp HP 3 ( 185/65 R14 86T ) | 310 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →