Telewizor Kivi KidsTV 32 " (32FKIDSTV)
Wideo 2Zdjęcia 6 |
Kivi KidsTV 32 "
Wyświetlacz:32 ", 1920x1080 px, 60 Hz, Direct LED
Obraz:poprawa jasności
Multimedia:tuner T2, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Ochronne szkło hartowane, odporne na uderzenia i zarysowania. Za pomocą konstruktora możesz zbudować własny projekt ramy. Wbudowana lampka nocna AlumiGlow.
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Kivi KidsTV 32 "
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor KIVI Kids TV 32" LED Android TVDzięki KIVI KidsTV rodzice mogą mieć pewność, że ich dziecko ma w swoim pokoju bezpieczne urządzenie i ogląda treści dostosow... więcejane do swojego wieku. Nie trzeba też martwić się o telewizor - szkło ochronne na ekranie i niezawodny system mocowania telewizora do podłoża ochronią sprzęt podczas przypadkowego "crash testu", gdy dziecięce zabawy posuną się za daleko. Electro.plZłóż skargę | 1 222 zł |
Telewizor KIVI Kids TV 32" LED Android TVDzięki KIVI KidsTV rodzice mogą mieć pewność, że ich dziecko ma w swoim pokoju bezpieczne urządzenie i ogląda treści dostosow... więcejane do swojego wieku. Nie trzeba też martwić się o telewizor - szkło ochronne na ekranie i niezawodny system mocowania telewizora do podłoża ochronią sprzęt podczas przypadkowego "crash testu", gdy dziecięce zabawy posuną się za daleko.... Avans.plZłóż skargę | 1 222 zł |
Telewizor KIVI Kids TV 32" LED Android TV KIDSTVDzięki KIVI KidsTV rodzice mogą mieć pewność, że ich dziecko ma w swoim pokoju bezpieczne urządzenie i ogląda treści dostosow... więcejane do swojego wieku. Nie trzeba też martwić się o telewizor - szkło ochronne na ekranie i niezawodny system mocowania telewizora do podłoża ochronią sprzęt podczas przypadkowego "crash testu", gdy dziecięce zabawy posuną się za daleko.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 299 zł |
KIVI KidsTV dla dzieci 32" LED Full HD Android TV DVB-T2Widżety Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Disney+, HBO Max;Aplikacje Smart TV - przypisy:Dostęp OleOle.plZłóż skargę | 1 222 zł |
Telewizor KIVI KidsTV 32' LED FHD Android TV Ramka z klockówTelewizor KIVI KidsTV 32' LED FHD Android TV Ramka z klocków KIVI KidsTV to telewizor zaprojektowany specjalnie do pokoju dzi... więcejecięcego. Puść wodze wyobraźni i... EmpikZłóż skargę | 1 599 zł |
KIVI KidsTV dla dzieci 32" LED Full HD Android TV DVB-T2Aplikacje Smart TV:YouTube, Netflix, Prime Video, Disney+, HBO Max;Aplikacje Smart TV - przypisy:Dostęp RTV Euro AGDZłóż skargę | 1 299 zł |
Wideo recenzje
Telewizor KIVI Kids TV 32" LED Android TV. TV dla dzieci - stwórz swoją obudowę z klocków
21 grudnia 2023131 609 przegląd
Niezniszczalny telewizor dla dzieci – Kivi KidsTV – relacja z IFA 2023
6 września 202318 136 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 179 zł
43 ", 4K, 60 Hz, Direct LED, HDR10, Upscaling do 4K, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 1 199 zł
43 ", 4K, 60 Hz, Direct LED, HDR10, Upscaling do 4K, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 1 399 zł
43 ", 4K, 60 Hz, Direct LED, HDR10+, Dolby Vision, Upscaling do 4K, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 100 zł
43 ", Full HD, 60 Hz, Direct LED, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 999 zł
40 ", Full HD, 60 Hz, Direct LED, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 199 zł
40 ", Full HD, 60 Hz, Direct LED, HDR10, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 439 zł
43 ", 4K, 60 Hz, QLED, HDR10, Upscaling do 4K, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 401 zł
43 ", 4K, 60 Hz, QLED, HDR10, Upscaling do 4K, Android TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2, ≥ 4 HDMI
od 1 499 zł
43 ", 4K, 60 Hz, HDR10, Upscaling do 4K, Android TV, Wi-Fi, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 999 zł
32 ", Full HD, 60 Hz, HDR10, Google TV, Wi-Fi, Chromecast, LAN, sterowanie głosowe, asystent, tuner T2
od 1 299 zł
40 ", Full HD, 60 Hz, ids 500 kl./s, Direct LED, HDR10, Smart TV, Wi-Fi, LAN, tuner T2