Mikser planetarny KitchenAid 5KSM3311XECA czerwony
Zdjęcia 29 |
KitchenAid 5KSM3311XECA czerwony |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KitchenAid 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KitchenAid.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KitchenAid 5KSM3311XECA czerwony
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KitchenAid Mini 5KSM3311XECA Czerwony Karmelek | 1 799 zł |
Mikser Mini Candy Apple 3,3 l KitchenAid (5KSM3311XECA) --- OFICJALNY SKLE | 2 599 zł |
Modyfikacje KitchenAid 5KSM3311XECA
Ceny na KitchenAid 5KSM3311XECA |
---|---|---|---|---|
KitchenAid 5KSM3311XEAC beżowy | od 2 599 zł | 1 oferta | ||
KitchenAid 5KSM3311XEBM czarny | od 2 599 zł | 1 oferta | ||
KitchenAid 5KSM3311XECA czerwony | od 1 799 zł | 3 oferty | ||
KitchenAid 5KSM3311XEER czerwony | od 2 181 zł | 2 oferty | ||
KitchenAid 5KSM3311XEFG szary | od 2 375 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →