Mikser KitchenAid 5KSB4026EAC beżowy
Wideo 2Zdjęcia 7 |
KitchenAid 5KSB4026EAC |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KitchenAid 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KitchenAid.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KitchenAid 5KSB4026EAC beżowy
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KitchenAid ARTISAN K400 mikser stojący 5KSB4026EAC CRème krem Almond Cream | 2 427 zł |
Blender K400 Artisan 1,4 l Almond Cream KitchenAid (5KSB4026EAC) --- OFICJ | 1 749 zł |
Blender kielichowy KitchenAid Artisan K400 5KSB4026EAC 1,4L beżowy 1200 W | 1 749 zł |
KitchenAid K400 5KSB4026EAC 1,4l | 1 749 zł |
Kitchenaid Mikser Kielichowy Artisan k400 beige | 1 719 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje KitchenAid 5KSB4026EAC
Ceny na KitchenAid 5KSB4026EAC |
---|---|---|---|---|
KitchenAid 5KSB4026EMH beżowy | od 1 749 zł | 3 oferty | ||
KitchenAid 5KSB4026EAC beżowy | od 1 719 zł | 5 oferty | ||
KitchenAid 5KSB4026EWH biały | od 1 749 zł | 1 oferta | ||
KitchenAid 5KSB4026EBK czarny | od 1 574 zł | 4 oferty | ||
KitchenAid 5KSB4026EOB czarny | od 1 599 zł | 4 oferty | ||
KitchenAid 5KSB4026EER czerwony | od 1 599 zł | 2 oferty | ||
KitchenAid 5KSB4026ECA czerwony | od 1 574 zł | 4 oferty | ||
KitchenAid 5KSB4026EBE fioletowy | od 1 574 zł | 3 oferty | ||
KitchenAid 5KSB4026EIB granatowy | od 1 749 zł | 2 oferty | ||
KitchenAid 5KSB4026EKG jasnozielony | od 1 749 zł | 2 oferty | ||
KitchenAid 5KSB4026EPT jasnozielony | od 1 749 zł | 2 oferty | ||
KitchenAid 5KSB4026EHY pomarańczowy | od 1 574 zł | 4 oferty | ||
KitchenAid 5KSB4026EHI różowy | od 1 749 zł | 1 oferta | ||
KitchenAid 5KSB4026EDR różowy | od 1 749 zł | 1 oferta | ||
KitchenAid 5KSB4026ESP różowy | od 1 598 zł | 1 oferta | ||
KitchenAid 5KSB4026EMS srebrny | od 1 719 zł | 4 oferty | ||
KitchenAid 5KSB4026EGR szary | od 1 749 zł | 2 oferty | ||
KitchenAid 5KSB4026EPP zielony | od 1 749 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →