Torba podróżna Kipling Teagan 74
Zdjęcia 11 |
Kipling Teagan 74 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kipling 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kipling.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kipling Teagan 74
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kipling Teagan M Torba czarny K13367P39 | 609 zł |
Kipling Basic Teagan M 2-Wheel Holdall 66 cm black noir - Unisex - Dorośli | 574 zł |
Kipling Basic Teagan M 2 kółka Torba podróżna 66 cm blue bleu 2 - Unisex - | 574 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →