Garnek King Hoff KH-4329
King Hoff KH-4329 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog King Hoff 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele King Hoff.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup King Hoff KH-4329
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garnek KINGHOFF KH-4329 20 cm | 79 zł |
GARNEK STALOWY Z POKRYWĄ 20cm KINGHOFF CHEF 3L KH-4329 | 72 zł |
Garnek KINGHOFF KH-4329 20 cm | 79 zł |
KING Hoff Garnek KingHoff KH 4329 zestaw 3 L gotowania GAZ INDUKCJA KH4329 | 77 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje King Hoff KH-4329
Ceny na King Hoff KH-4329 |
---|---|---|---|---|
King Hoff KH-4325 | od 41 zł | 8 oferty | ||
King Hoff KH-4326 | od 46 zł | 7 oferty | ||
King Hoff KH-4328 | od 59 zł | 9 oferty | ||
King Hoff KH-4329 | od 72 zł | 8 oferty | ||
King Hoff KH-4330 | od 81 zł | 10 oferty | ||
King Hoff KH-4331 | od 98 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →