Keychron V1 Brown Switch (V1-B3)
Keychron V1 Brown Switch Gateron Brown (Tactile)Gateron Red (Linear) |
|
Dość zaawansowana klawiatura mechaniczna w formacie 75%. Model obsługuje oprogramowanie Quantum Mechanical Keyboard (QMK), które otwiera niemal nieograniczone możliwości dostosowywania i programowania przycisków. Oświetlenie RGB można regulować w trybach odcienia, jasności i migotania. W klawiaturze zastosowano podwójną izolację akustyczną i wibracyjną, reprezentowaną przez silikonowe podłoże i warstwę pianki EVA.
Mechaniczna klawiatura komputerowa Keychron V1 Brown Switch wyposażona jest w stabilizatory dla dużych przycisków. Układ stabilizacji, podobnie jak same przełączniki, jest nasmarowany fabrycznie. Nadwozie uzupełnia sztywna rama aluminiowa. Model ten posiada opcję Hot Swap. Przełączniki można łatwo i szybko wymienić na dowolne kompatybilne analogi. Stabilizatory dużych przycisków są również zdejmowane.
W razie potrzeby stabilizację można zastąpić dowolnym kompatybilnym analogiem. Na nakładki na klawisze zastosowano podwójnie formowany PBT. Klawiatura z łatwością łączy się z urządzeniami z systemem Windows i macOS. Do połączenia służy przewód o długości 1,5 m. Złącze przyłączeniowe na klawiaturze to USB typu C, ale złącze do podłączenia do komputera to USB typu A. Układ ma 84 przyciski. Klawisze posiadają profil ASA z zaokrąglonymi narożnikami.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Keychron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Keychron.
Kup Keychron V1 Brown Switch
Keychron V1 Przewodowa klawiatura mechaniczna 75 układ QMK/VIA programowal | 530 zł |
Keychron V1 Klawiatura Mechaniczna Carbon Black Keychron K Pro Brown Fully | 509 zł |
KEYCHRON V1 QMK Klawiatura mechaniczna Frosted Black Keychron K Pro Brown | 510 zł |
Modyfikacje Keychron V1
Ceny na Keychron V1 |
---|---|---|---|---|
Keychron V1 Brown Switch | od 509 zł | 4 oferty | ||
Keychron V1 Red Switch | od 489 zł | 3 oferty |