Klawiatura
PowerColor x Ducky One 2 SF RGB Brown Switch
Zdjęcia 5 |
PowerColor x Ducky One 2 SF RGB Brown Switch Kailh Brown (Tactile)Kailh White (Clicky) |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PowerColor 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PowerColor.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PowerColor x Ducky One 2 SF RGB Brown Switch
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klawiatura POWERCOLOR x Ducky One 2 SF Kailh Box Brown | 495 zł |
Klawiatura POWERCOLOR x Ducky One 2 SF Kailh Box Brown 297-G000000176 | 495 zł |
Modyfikacje PowerColor x Ducky One 2 SF RGB
Ceny na PowerColor x Ducky One 2 SF RGB |
---|---|---|---|---|
PowerColor x Ducky One 2 SF RGB Brown Switch | od 495 zł | 3 oferty | ||
PowerColor x Ducky One 2 SF RGB White Switch | od 600 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →