Klawiatura
Keychron V1 Knob Brown Switch
Zdjęcia 7 |
Keychron V1 Knob Brown Switch |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Keychron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Keychron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Keychron V1 Knob Brown Switch
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klucz V1 75 matowy czarny klucz RGB brązowy H V1-C3-DE | 675 zł |
Keychron V1 Klawiatura Mechaniczna Frosted Black Keychron K Pro Brown Full | 549 zł |
KEYCHRON V1 QMK Klawiatura mechaniczna Carbon Black Keychron K Pro Brown F | 570 zł |
Keychron V1 Klawiatura Mechaniczna Carbon Black Keychron K Pro Brown Fully | 549 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →