Klawiatura
Keychron K3 Pro RGB Backlit (HS) Brown Switch
Keychron K3 Pro RGB Backlit (HS) Brown Switch Gateron Brown (Tactile)Gateron Red (Linear) |
|
Jak wybrać klawiaturę do gierOmawiamy różnice między rodzajami przełączników i dodatkowym wyposażeniem klawiatur gamingowych
Różnice między różnymi typami klawiatur, ich rozmiarami i typami układówZrozumienie, czym pełnowymiarowa klawiatura różni się od TKL i jaka jest różnica między układami
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Keychron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Keychron.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Keychron K3 Pro RGB Backlit (HS) Brown Switch
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klawiatura KEYCHRON K3P-H3 Gateron Brown QMK | 560 zł |
Keychron K3 Pro QMK/VIA Niskoprofilowa Klawiatura Mechaniczna, RGB, Brown | 659 zł |
Modyfikacje Keychron K3 Pro RGB Backlit (HS)
Ceny na Keychron K3 Pro RGB Backlit (HS) |
---|---|---|---|---|
Keychron K3 Pro RGB Backlit (HS) Brown Switch | od 560 zł | 4 oferty | ||
Keychron K3 Pro RGB Backlit (HS) Red Switch | od 560 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →