Keychron K2 RGB Backlit Aluminium Frame Gateron (HS) Brown Switch
Keychron K2 RGB Backlit Aluminium Frame Gateron (HS) Brown Switch Gateron Brown (Tactile)Gateron Red (Linear) |
|
Klawiatura mechaniczna K2 w najszerszej konfiguracji. Klawiatura otrzymała: podświetlenie RGB, przełączniki z funkcją Hot Swap oraz aluminiowy kołnierz. Łączność zapewnia bezprzewodowa komunikacja Bluetooth 5.1. Urządzenie ma możliwość synchronizacji z trzema urządzeniami jednocześnie. Przełączanie między kanałami parowania odbywa się za pomocą prostej kombinacji klawiszy. Klawiatura mechaniczna Keychron K2 RGB z podświetlaną aluminiową ramą Gateron (HS) Brown Switch ma kompaktową konstrukcję i układ 84 klawiszy.
Klawisze posiadają standardowy profil OEM, który doskonale sprawdza się przy częstym i długotrwałym drukowaniu. Model wyposażono w jeden z najbardziej pojemnych akumulatorów – 4000 mAh. Teraz ciągła żywotność baterii sięga 240 godzin! Bateria jest w pełni naładowana w ciągu zaledwie 3 godzin. Klawiatura posiada podświetlenie RGB. Podświetlenie posiada 15 trybów pracy. Jeśli klawiatura wymaga dużej częstotliwości odpytywania (1000 Hz), tak jak ma to miejsce w przypadku kontrolowania szybkich gier, należy zastosować klasyczne połączenie przewodowe. Do podłączenia przewodu dostępny jest port USB typu C. Dostarczony kabel ma złącze w kształcie litery L, które zapobiega zginaniu się złącza.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Keychron 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Keychron.
Kup Keychron K2 RGB Backlit Aluminium Frame Gateron (HS) Brown Switch
Keychron K2 Bezprzewodowa klawiatura mechaniczna do gier z możliwością wym | 751 zł |
Klawiatura KEYCHRON K2-C3H Gateron Brown | 590 zł |
Keychron K2 C3H - WYPRZEDAŻ - ostatnie sztuki tego produktu. Nie zwlekaj | 449 zł |
Modyfikacje Keychron K2 RGB Backlit Aluminium Frame Gateron (HS)
Ceny na Keychron K2 RGB Backlit Aluminium Frame Gateron (HS) |
---|---|---|---|---|
Keychron K2 RGB Backlit Aluminium Frame Gateron (HS) Brown Switch | od 449 zł | 5 oferty | ||
Keychron K2 RGB Backlit Aluminium Frame Gateron (HS) Red Switch | od 579 zł | 6 oferty |