Rowerek biegowy Kettler Speedy 12.5
Kettler Speedy 12.5 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kettler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kettler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kettler Speedy 12.5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kettler 0T04025-0040 rower biegowy "Speedy Emma" 125" | 300 zł |
Kettler, rowerek biegowy Emma | 300 zł |
KETTLER rowerek biegowy SPEEDY 12,5'' EMMA, 0T04025-0000 | 269 zł |
KETTLER rowerek biegowy SPEEDY 12,5'' PABLO, 0T04025-0060 | 202 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości roweru dziecięcego Kettler Speedy 12.5:
- Regulacja wysokości siedziska
PolecamyPorównaj w tabeli →