Rowerek biegowy Kettler Speedy 10
Kettler Speedy 10 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kettler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kettler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kettler Speedy 10
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kettler 0T04015-0090 10-calowy rower biegowy"Speedy" | 198 zł |
Rowerek biegowy KETTLER Speedy Czerwono-żółty | 200 zł |
Kettler ROWEREK BIEGOWY SPEEDY 10" CZERWONO-ŻÓŁTY | 247 zł |
KETTLER ROWEREK BIEGOWY SPEEDY 10" CZERWONO-ŻÓŁTY | 250 zł |
Rowerek biegowy KETTLER Speedy Czerwono-żółty | 200 zł |
pokaż 6 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości roweru dziecięcego Kettler Speedy 10:
- Regulacja wysokości siedziska
PolecamyPorównaj w tabeli →