Orbitrek Kettler Axos Nova P
Zdjęcia 4 |
Kettler Axos Nova P
Rodzaj oporu:magnetyczny
Waga użytkownika:do 130 kg
Poziomów regulacji oporu:16 szt.
Zasilanie:sieć
Wymiary:169x132x62 cm
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Axos Nova P
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kettler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kettler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kettler Axos Nova P
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kettler Crosstrainer Nova P 14 kg masy koła zamachowego 12 programów treni | 2 880 zł |
Orbitrek magnetyczny KETTLER Axos Nova P | 2 880 zł |
Orbitrek Kettler Crosstrainer Axos Nova P Black Ct1020-100 | 2 880 zł |
Orbitrek magnetyczny KETTLER Axos Nova P | 3 690 zł |
Orbitrek Kettler magnetyczny AXOS CROSS P NOVA P Czarny | 3 468 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →