Orbitrek Kettler Elipso P
Zdjęcia 4 |
Kettler Elipso P
Rodzaj oporu:elektromagnetyczny
Waga użytkownika:do 130 kg
Programów treningowych:12 szt.
Zasilanie:sieć
Wymiary:164x185x68 cm
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Elipso P
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kettler 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kettler.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kettler Elipso P
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Orbitrek magnetyczny KETTLER Axos Elipso P | 4 590 zł |
Orbitrek magnetyczny KETTLER Axos Elipso P 04454 | 4 590 zł |
Orbitrek Kettler Elipso P Czarny | 3 432 zł |
Orbitrek Kettler Elipso P szary | 3 923 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →