Płyta grzewcza Kernau KIH 6435-4B BL czarny
Kernau KIH 6435-4B BL czarny |
|
Jaki materiał wykonania płyty grzewczej lepiej wybrać?Wszystko, co musisz wiedzieć o płytach grzewczych, aby obsługa i konserwacja przynosiły tylko komfort
Jak wybrać płytę grzewcząOpowiadamy, jakie rodzaje płyt grzewczych istnieją, która powłoka jest lepsza i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kernau 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kernau.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kernau KIH 6435-4B BL czarny
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Płyta indukcyjna Kernau kih 6435-4b bl | 2 449 zł |
Płyta indukcyjna Kernau KIH 6435-4B Bl Kitchen Connect | 2 799 zł |
Płyta indukcyjna Kernau KIH 6435-4B BL KITCHEN CONNECT | 2 799 zł |
Płyta indukcyjna Kernau KIH 6435-4B BL Booster | 2 599 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Płyta indukcyjna KERNAU KIH 6435-4B BL Kitchen Connect | 2 799 zł |
Płyta indukcyjna KERNAU KIH 6435-4B BL Kitchen Connect | 2 798 zł |
Płyta indukcyjna KERNAU KIH 6435-4B BL Kitchen Connect | 2 798 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →