Zamrażarka skrzyniowa Kernau KFCF 1403 EW 142 l
Zdjęcia 6 |
Kernau KFCF 1403 EW |
|
Bogato wyposażona zamrażarka skrzyniowa o przyzwoitej pojemności użytkowej 142 litrów. Model wyposażono w zdejmowaną uszczelkę na pokrywie, która pozwoli bez dodatkowego wysiłku zachować wysoką szczelność komory niskotemperaturowej. Urządzenie posiada oświetlenie LED, zamek oraz podwozie rolkowe. Jedną z głównych zalet urządzenia jest dobrze izolowana obudowa - jest to model odporny na zimę, który może niezawodnie i bezproblemowo pracować, gdy atmosfera w pomieszczeniu instalacyjnym wychłodzi się do -15°C.
Zamrażarka skrzyniowa Kernau KFCF 1403 EW jest konfigurowana za pomocą elektronicznej jednostki sterującej. Zestaw wyposażony jest w pokrywę z możliwością unieruchomienia skrzydła w pozycji otwartej. Obieg cyrkulacyjny wykorzystuje czynnik chłodniczy R600A, który jest wysoce bezpieczny. System spustowy wyposażony jest w kran rurowy, który pozwala szybko i dokładnie spuścić wodę ze stopu. Zamrażarka pokazuje wydajność 7 kg dziennie. Uzupełnieniem komory roboczej jest wyjmowana wkładka w postaci kosza. U podstawy urządzenia znajdują się dwa kółka oraz dwie nóżki z regulacją wysokości, które nie rysują podłogi. Bez podłączenia elektrycznego urządzenie może samodzielnie utrzymywać zimno przez 26 godzin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kernau 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kernau.
Kup Kernau KFCF 1403 EW 142 l
Zamrażarka skrzyniowa Kernau 1403 EW | 1 199 zł |
Zamrażarka skrzyniowa KERNAU KFCF 1403 EW | 1 199 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Zamrażarka skrzyniowa KERNAU KFCF 1403 EW | 142 L | 5 | 1 199 zł |
Modyfikacje Kernau KFCF 1403 EW
Ceny na Kernau KFCF 1403 EW |
---|---|---|---|---|
Kernau KFCF 1403 EW 142 l | od 1 199 zł | 4 oferty | ||
Kernau KFCF 2003 EW 200 l | od 1 299 zł | 3 oferty | ||
Kernau KFCF 2503 EW 246 l | od 1 499 zł | 3 oferty | ||
Kernau KFCF 2903 EW 287 l | od 1 599 zł | 5 oferty | ||
Kernau KFCF 3803 EW 371 l | od 1 999 zł | 3 oferty |