Kuchenka Kernau KFC 5010 GE CI X stal nierdzewna
Kernau KFC 5010 GE CI X stal nierdzewna biały stal nierdzewna |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kernau 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kernau.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kernau KFC 5010 GE CI X stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kuchnia gazowo-elektryczna Kernau KFC 5010 GE CI X | 1 849 zł |
Kuchenka Kernau KFC 5010 GE CI X | 1 836 zł |
Kuchnia Kernau Kfc 5010 Ge Ci X 65 L Termoobieg 3D | 1 799 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Kuchnia gazowo-elektryczna KERNAU KFC 5010 GE CI X | 5 | 1 849 zł |
Kuchnia Kernau Kfc 5010 Ge Ci X 65 L Termoobieg 3D | 1 836 zł |
Modyfikacje Kernau KFC 5010 GE CI X
Ceny na Kernau KFC 5010 GE CI X |
---|---|---|---|---|
Kernau KFC 5010 GE CI W biały | od 1 669 zł | 2 oferty | ||
Kernau KFC 5010 GE CI X stal nierdzewna | od 1 799 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →