Opona do quada Kenda K299 Bear Claw 25/8 -12
Zdjęcia 16 |
Kenda K299 Bear Claw 25/8 -12 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kenda 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kenda.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Kenda K299 Bear Claw 25/8 -12
Ceny na Kenda K299 Bear Claw 25/8 -12 |
---|---|---|---|---|
Kenda K299 Bear Claw 25/8 -12 | od 521 zł | 2 oferty | ||
Kenda K299 Bear Claw 25/10 -12 | od 542 zł | 6 oferty | ||
Kenda K299 Bear Claw 26/9 -12 | od 574 zł | 4 oferty | ||
Kenda K299 Bear Claw 26/12 -12 | od 750 zł | 3 oferty | ||
Kenda K299 Bear Claw 27/10 -12 | od 1 178 zł | 2 oferty | ||
Kenda K299 Bear Claw 27/12 -12 | od 663 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →