Opona do quada Kenda K299 Bear Claw 27/12 -12
Zdjęcia 16 |
Kenda K299 Bear Claw 27/12 -12 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kenda 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kenda.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kenda K299 Bear Claw 27/12 -12
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona Kenda 27x12-12 BEAR CLAW K299 51F - opony motocyklowe KEQ227120K299 | 663 zł |
Kenda K299 Bear Claw ( 27x12.00-12 TL 51F ) 25501024 | 809 zł |
Kenda K299 Bear Claw (27x12.00/ R12 51F) 25501024 | 807 zł |
Kenda K299 Bear Claw ( 27x12.00-12 TL 51F ) | 820 zł |
Modyfikacje Kenda K299 Bear Claw 27/12 -12
Ceny na Kenda K299 Bear Claw 27/12 -12 |
---|---|---|---|---|
Kenda K299 Bear Claw 25/8 -12 | od 521 zł | 2 oferty | ||
Kenda K299 Bear Claw 25/10 -12 | od 542 zł | 6 oferty | ||
Kenda K299 Bear Claw 26/9 -12 | od 574 zł | 4 oferty | ||
Kenda K299 Bear Claw 26/12 -12 | od 750 zł | 3 oferty | ||
Kenda K299 Bear Claw 27/10 -12 | od 1 178 zł | 2 oferty | ||
Kenda K299 Bear Claw 27/12 -12 | od 663 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →