Zamek rowerowy / blokada Kellys Chainlock 6
Kellys Chainlock 6 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kellys 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kellys.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kellys Chainlock 6
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kellys, Zapięcie rowerowe, Chainlock 6 | 59 zł |
Zapięcie Kellys Chainlock 6 szyfr czarny | 55 zł |
Zapięcie rowerowe Kellys Chainlock 6 | 45 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →