Chochla Kela Flavoria 10181
Zdjęcia 4 |
Kela Flavoria 10181 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kela 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kela.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kela Flavoria 10181
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kela Rondel Kela, stal nierdzewna, 1,3 l, śred. 16 x 8 cm | 220 zł |
Kela rondel, stal nierdzewna, 1,3 l, śred. 16 x 8 cm | 193 zł |
Rondel Kela, stal nierdzewna, 1,3 l, śred. 16 x 8 cm | 220 zł |
Modyfikacje Kela Flavoria 10181
Ceny na Kela Flavoria 10181 |
---|---|---|---|---|
Kela Flavoria 10179 | od 150 zł | 4 oferty | ||
Kela Flavoria 10180 | od 148 zł | 1 oferta | ||
Kela Flavoria 10181 | od 193 zł | 3 oferty | ||
Kela Flavoria 10182 | od 211 zł | 2 oferty | ||
Kela Flavoria 10183 | od 237 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →