Czajnik elektryczny Kassel 93233 2200 W 1.7 l biały
Zdjęcia 4 |
Kassel 93233 2022 rokzdejmowana pokrywa |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kassel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kassel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kassel 93233 2200 W 1.7 l biały
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KASSEL CZAJNIK ELEKTRYCZNY 17L 93233 | 150 zł |
Czajnik elektryczny Kassel 1.7l 93233 | 169 zł |
Kassel Czajnik elektryczny Kassel 93233 biały perłowy 1.7 L S0009053 | 179 zł |
Czajnik Kassel 93233 Kremowy | 201 zł |
Czajnik elektryczny KASSEL 93233 | 159 zł |
pokaż 3 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości czajnika elektrycznego Kassel 93233:
- Schowek na kabel sieciowy w podstawie.
PolecamyPorównaj w tabeli →