Wanna Kaldewei Saniform Plus 170x75 cm
Zdjęcia 5 |
Kaldewei Saniform Plus 170x75 |
|
Dodatkowo można go uzupełnić powłoką antybakteryjną i antypoślizgową.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kaldewei 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kaldewei.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kaldewei Saniform Plus 170x75 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kaldewei 01290 4 170 x 75 cm 170 x 75 cm wanna stalowa Saniform Plus 373-1 | 995 zł |
Wanna Kaldewei Saniform Plus prostokątna 170 x 75cm (1126 0001 0001) | 1 183 zł |
Kaldewei Saniform Plus 373 1 373-1 | 727 zł |
Modyfikacje modelu:
- Modele Star - opcjonalne uchwyty.
Modyfikacje Kaldewei Saniform Plus
Ceny na Kaldewei Saniform Plus |
---|---|---|---|---|
Kaldewei Saniform Plus 150x70 cm | od 2 551 zł | 1 oferta | ||
Kaldewei Saniform Plus 160x70 cm | od 775 zł | 2 oferty | ||
Kaldewei Saniform Plus 160x75 cm | od 2 107 zł | 2 oferty | ||
Kaldewei Saniform Plus 170x70 cm | od 769 zł | 3 oferty | ||
Kaldewei Saniform Plus 170x75 cm | od 738 zł | 3 oferty | ||
Kaldewei Saniform Plus 180x80 cm | od 3 378 zł | 1 oferta |
Polecamy