Rolki K2 Trio LT 100 M 2022
Wideo 2Zdjęcia 4 |
K2 Trio LT 100 M 2022 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup K2 Trio LT 100 M 2022
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
K2 Skate Trio Lt 100 Inline Skates Czarny EU 42 30F0129.1.1.090 | 787 zł |
Rolki K2 TRIO LT 100 M 2022 | 999 zł |
Rolki męskie K2 Trio LT 100 30H0060 black/blue 44 | 1 088 zł |
Rolki K2 TRIO LT 100 M 41,5 | 719 zł |
Rolki męskie K2 Trio LT 100 30H0060 r.42,5 | 1 034 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →