Rolki K2 F.I.T. 80 Alu M 2024
Wideo 2Zdjęcia 6 |
K2 F.I.T. 80 Alu M 2024 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup K2 F.I.T. 80 Alu M 2024
Wszystkie ceny 26 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rolki fitness męskie K2 F.I.T. 80 Alu 2022 42 | 900 zł |
K2 Skate F.i.t. 80 Alu Inline Skates Czarny EU 41 1/2 30G0415.1.1.085 | 602 zł |
Rolki K2 F.I.T. 80 Alu (2022) rekreacyjne czarne r. 42.5 | 599 zł |
Rolki męskie K2 F.I.T 80 Alu 30G0415 black/orange 42.5 | 720 zł |
Rolki męskie K2 F.I.T 80 Alu r.41,5 ===> rok 2022 | 720 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →