Karma dla kotów Josera Fillet Chicken with Duck 16 pcs
Josera Fillet Chicken with Duck 16 pcs 1 szt.16 szt. |
|
Nadaje się do codziennego bezzbożowego żywienia zdrowych i wrażliwych kotów.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Josera 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Josera.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Josera Fillet Chicken with Duck 16 pcs
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw Josera Filet, saszetki, 16 x 70 g - Kurczak z kaczką | 79 zł |
Korzystny pakiet Josera Filet, saszetki, 16 x 70 g - Kurczak z kaczką | 79 zł |
Zestaw Josera Filet, saszetki, 16 x 70 g - Kurczak z kaczką | 80 zł |
Modyfikacje Josera Fillet Chicken with Duck
Ceny na Josera Fillet Chicken with Duck |
---|---|---|---|---|
Josera Fillet Chicken with Duck | od 6 zł | 4 oferty | ||
Josera Fillet Chicken with Duck 16 pcs | od 79 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →