Butelka termiczna Joseph Joseph Loop 500 0.5 l
Zdjęcia 20 |
Joseph Joseph Loop 500 |
|
Konstrukcja utrzymuje gorące napoje do 12 godzin, zimne do 24 godzin i nie skrapla się w torbie.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Joseph Joseph 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Joseph Joseph.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Joseph Joseph Loop 500 0.5 l
Wszystkie ceny 29 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Joseph Joseph Loop butelka na wodę 500 ml niebieska 81120 | 122 zł |
Butelka termiczna JOSEPH JOSEPH Loop 81121 Srebrny | 130 zł |
Butelka termiczna Joseph Joseph Loop 500ml koralowy DO-KW-POJ-JOS-142 | 160 zł |
Butelka termiczna JOSEPH JOSEPH Loop 81121 Srebrny | 130 zł |
Joseph Joseph Butelka termiczna 0,5 l stalowa, loop | 160 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →