Butelka termiczna Laken Futura Thermo 0.75 0.75 l
Zdjęcia 11 |
Laken Futura Thermo 0.75 0.5 l0.75 l |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Laken 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Laken.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Laken Futura Thermo 0.75 0.75 l
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Laken Futura termos ze stali nierdzewnej 18/8 i podwójne ścianki uniseks d | 119 zł |
Laken Futura 750ml Thermo Posrebrzany | 83 zł |
Laken Future Future ze stali nierdzewnej butelka termiczna 18/8 i izolacja | 106 zł |
Laken Futura termos ze stali nierdzewnej 18/8 i podwójne ścianki uniseks k | 135 zł |
Laken Future Future ze stali nierdzewnej butelka termiczna 18/8 i izolacja | 107 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Laken Futura Thermo 0.75
Ceny na Laken Futura Thermo 0.75 |
---|---|---|---|---|
Laken Futura Thermo 0.5 0.5 l | od 75 zł | 7 oferty | ||
Laken Futura Thermo 0.75 0.75 l | od 82 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →