Zestaw noży Joseph Joseph Elevate Carousel 10541
Zdjęcia 4 |
Joseph Joseph Elevate Carousel 10541 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Joseph Joseph 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Joseph Joseph.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Joseph Joseph Elevate Carousel 10541
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw noży JOSEPH JOSEPH Elevate Sage 10541 (6 elementów) | 492 zł |
Joseph Joseph Zestaw 5 noży w bloku, elevate sage | 517 zł |
Zestaw noży JOSEPH JOSEPH Elevate Sage 10541 (6 elementów) | 492 zł |
Zestaw noży ze stojakiem obrotowym 5 szt. ze stali nierdzewnej Elevate – J | 579 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →