Słuchawki
JAYS t-Six
Wideo 2Zdjęcia 17 |
JAYS t-Six |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog JAYS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele JAYS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup JAYS t-Six
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
JAYS t-Six - true wireless earphones with mic | 476 zł |
Jays t-Six Douszne Bluetooth 5.2 Biały | 359 zł |
Słuchawki bezprzewodowe Jays t-Six czarne | 249 zł |
Słuchawki JAYS t-Six douszne True Wireless czarne | 380 zł |
Jays t-Six Wireless Czarne - WYPRZEDAŻ - ostatnie sztuki tego produktu. Ni | 359 zł |
Jays t-Six Wireless Sand - WYPRZEDAŻ - ostatnie sztuki tego produktu. Nie | 219 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →