Stacja zasilania Jackery Explorer 1000
Wideo 22Zdjęcia 16 |
Jackery Explorer 1000 |
|
Stacja dokująca. 2 porty USB A, 2 porty USB C. Latarka. zapalniczka samochodowa
Duża stacja ładująca o efektywnej mocy wyjściowej 1000 W (dopuszczalne są krótkie impulsy do 2000 W). Pojemność kompletnego akumulatora to 46,4 Ah (1002 Wh), a jego zasoby według producenta przekraczają 500 cykli (aż pojemność akumulatora spadnie o 80% wartości paszportowej). Stacja ładująca Jackery Explorer 1000 jest wyposażona w wyjścia do podłączenia różnych odbiorników energii elektrycznej. Posiada dwa gniazda, dwa porty USB A i USB C, a także złącza do zasilania urządzeń pracujących na prąd stały. Konstrukcja UPS zapewnia różne sposoby ładowania kompletnego akumulatora: z sieci, przez zapalniczkę samochodową lub z paneli słonecznych (do nabycia osobno). Stacja waży 10 kg i posiada uchwyt do przenoszenia.
Li-Ion czy LiFePO4: co jest lepsze do stacji zasilania i zasilacza UPS?Przyjrzyjmy się mocnym i słabym stronom akumulatorów litowych stosowanych w stacjach zasilania i zasilaczach UPS
Autonomiczne zasilanie: czym są przenośne stacje zasilania?Przyjazne dla środowiska źródła energii do domu i podróży
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jackery 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jackery.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jackery Explorer 1000
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jackery Explorer 1000EU Power Station | Stacja zasilania | 1002Wh, 2x 230V | 3 499 zł |
Stacja zasilania JACKERY Explorer 1000EU | 5 233 zł |
Jackery Explorer 1000EU 1002Wh QC 3.0 | 2 199 zł |
Stacja zasilania JACKERY Explorer 1000EU | 5 233 zł |
Jackery Explorer 1000EU 1002 Wh | 3 456 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →