Rower dziecięcy Italtrike La Cosa 2
Zdjęcia 4 |
Italtrike La Cosa 2 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Italtrike 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Italtrike.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Italtrike La Cosa 2
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Italtrike 3200 far990000 zabawka najazdowa i trójkołowa 3200FAR990000 | 420 zł |
Italtrike, jeździk 2w1 Farmer La Cosa 2 | 629 zł |
Italtrike 3200dra990000 zabawka najazdowa i trójkołowa | 407 zł |
Italtrike 3200scr99000 - Jazda na i trójkołowa 3200SCR990000 | 373 zł |
Italtrike, jeździk 2w1 Skuter La Cosa 2 | 629 zł |
Italtrike, jeździk 2w1 Dragster La Cosa 2 | 629 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości roweru dziecięcego Italtrike La Cosa 2:
- Koła można zdjąć, aby używać roweru jako tolokara
PolecamyPorównaj w tabeli →