Robot odkurzający
iRobot Roomba i1
Zdjęcia 5 |
iRobot Roomba i1 |
|
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog iRobot 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele iRobot.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup iRobot Roomba i1
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Irobot odkurzacz podłączony do robota I115640 5060629987101 | 2 537 zł |
Robot sprzątający iRobot Roomba i1 1154 | 1 399 zł |
Robot odkurzający iRobot Roomba i1 (i115440) brązowy AGDM-ODK-IRO-410 | 1 179 zł |
Robot sprzątający IROBOT Roomba I1 (I115840) | 950 zł |
Robot sprzątający IROBOT Roomba I1 (I115840) | 950 zł |
pokaż 16 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →