Robot odkurzający
iRobot Roomba Combo J5+
Wideo 4Zdjęcia 19 |
iRobot Roomba Combo J5+ |
|
System rozpoznawania obiektów. Sterowanie Wi-Fi.
Jak wybrać robota sprzątającego: do budynku, mieszkania, sprzątania na sucho i na mokroJakiego rodzaju robota sprzątającego wybrać, na jakie funkcje zwrócić uwagę i które modele nadają się do mieszkania lub budynku
Od G1 do U17: klasyfikacja filtrów powietrza według stopnia oczyszczenia powietrzaKlasy filtrów powietrza - od filtrów zgrubnych i dokładnych po filtry HEPA i ULPA
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog iRobot 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele iRobot.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup iRobot Roomba Combo J5+
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
iRobot Roomba Combo j5 odkurzacz automatyczny Worek na kurz Czarny J557840 | 4 564 zł |
IROBOT Robot odkurzająco-mopujący iROBOT Roomba Combo j5+ (j557640) Czarno | 3 099 zł |
Robot mopujący robot odkurzający iRobot Roomba Combo j5+ (j557840) szary A | 4 199 zł |
Robot sprzątający IROBOT Roomba Combo J5+ | 3 099 zł |
Robot sprzątający IROBOT Roomba Combo J5+ | 3 099 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →