Xiaomi Robot Vacuum X10+ (B101GL)
Wideo 3Zdjęcia 8 |
Xiaomi Robot Vacuum X10+ |
|
Jeden z najlepszych modeli odkurzaczy automatycznych w linii Xiaomi Robot Vacuum X-series z ulepszonym systemem nawigacji S-Cross AI Advanced 3D zapewniającym wysokiej jakości sprzątanie na sucho i na mokro dużych powierzchni bez uderzania w ściany i kolizji z przedmiotami. Wyposażony jest w wielofunkcyjną stację dokującą, która nie tylko samodzielnie ładuje odkurzacz, ale również automatycznie wyładowuje z niego śmieci do jednorazowego worka na kurz, co zapobiega kontaktowi użytkownika z zebranymi zanieczyszczeniami.
Producent pozycjonuje go jako produkt z wyższej półki cenowej na rok 2023. Odpowiedni dla zaawansowanych użytkowników, którzy preferują inteligentną technologię dbającą o automatyzację codziennych zadań domowych. Oprócz precyzyjnego systemu nawigacji (LiDAR + kamery + czujniki krótkiego zasięgu), wśród kluczowych cech odkurzacza Xiaomi Robot Vacuum X10+ warto wymienić zwiększoną moc napędu i imponującą moc ssania, wydłużoną szczotkę centralną, która wychwytuje maksymalne zabrudzenie i ząbkowana powierzchnia, która skutecznie pomaga turboszczotce w czyszczeniu sierści/futra zwierzęcego. Urządzenie szybko usuwa kurz, piasek i różne drobne zanieczyszczenia oraz obsługuje trzy prędkości podawania wody. Specjalne czujniki ultradźwiękowe automatycznie wykrywają dywany, a system kontroli odkurzacza wyklucza je z obszarów sprzątania na mokro.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Xiaomi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Xiaomi.
Kup Xiaomi Robot Vacuum X10+
Wszystkie ceny 22 →Xiaomi X10 Robot Odkurzający Biały BHR6363EU | 2 375 zł |
Robot sprzątający Xiaomi Robot Vacuum X10+ EU (BHR6363EU) | 2 370 zł |
XIAOMI Robot odkurzający XIAOMI Vacuum X10+ EU Biały | 2 659 zł |
Xiaomi Odkurzacz robot Mi X10+ | 3 499 zł |
Xiaomi Robot Vacuum X10+ | 2 369 zł |