Punkt dostępu IP-COM IUAP-AC-LITE
Zdjęcia 4 |
IP-COM IUAP-AC-LITE
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 1 port, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
2.4 GHz:450 Mb/s
5 GHz:867 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 26 dBm, 2 antena(y), niewymienne
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne IUAP-AC-LITE
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog IP-COM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele IP-COM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup IP-COM IUAP-AC-LITE
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Access Point IP-Com Access Point IP-COM iUAP-AC-Lite AC1200 Wi-Fi 5 1x GbE | 259 zł |
IP-COM-iUAP-AC-Lite dwuzakresowy punkt dostępowy | 307 zł |
IP-COM iUAP-AC-Lite Access Point AC | 274 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! IP-COM-iUAP-AC-Lite dwuzakresowy punkt dostępowy - PAC | 289 zł |
Ip-com Iuap-ac-lite 802.11ac Dual Band 1167 Mbps Wireless Access Point Bia | 314 zł |
IP-COM-iUAP-AC-Lite dwuzakresowy punkt dostępowy | 282 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →