Punkt dostępu IP-COM Pro-6-LR
Wideo 10Zdjęcia 6 |
IP-COM Pro-6-LR
WAN:Ethernet
Podłączenie:LAN 2 porty, 1 Gb/s
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 GHz:574 Mb/s
5 GHz:2402 Mb/s
Anteny i sygnał:MU-MIMO, 29 dBm, 4 antena(y), niewymienne
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne Pro-6-LR
|
Wi-Fi bez martwych punktów: stabilny sygnał w całym domu lub mieszkaniuProste i skuteczne sposoby na zapewnienie stabilnego sygnału Wi-Fi w małych i dużych przestrzeniach
Internet bez światła: technologia GPONCzym jest technologia GPON i jak korzystać z Internetu bez prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog IP-COM 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele IP-COM.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup IP-COM Pro-6-LR
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PRO-6-LR 5 GHZ BAND MU-MIMO ANDWRLS PRO-6-LR | 576 zł |
Access Point IP-Com Access Point IP-COM PRO-6-LR AX3000 Wi-Fi 6 2x 1GbE Po | 381 zł |
IP-COM ACCESS POINT WI-FI 6 PRO-6-LR | 403 zł |
Ip-com Pro-6-lr 3000mbps Wireless Access Point Biały | 522 zł |
Access Point IP-Com Access Point IP-COM PRO-6-LR AX3000 Wi-Fi 6 2x 1GbE Po | 382 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →