Bateria wodociągowa Invena Dokos BW-19-001
Zdjęcia 5 |
Invena Dokos BW-19-001 Dokosbez słuchawki prysznicowej |
|
Perlator ma dwa tryby: strumień i prysznic.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Invena 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Invena.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Invena Dokos BW-19-001
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Biały/chrom łazienka łazienka łazienka elegancki montowany na ścianie mies | 550 zł |
Invena Bateria Wannowa Dokos Biała / Chrom | 305 zł |
Bateria wannowa biała Dokos Invena | 249 zł |
Invena Bateria Wannowa Dokos Czarny / Chrom | 332 zł |
Bateria wannowa czarna Dokos Invena | 319 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →